


131 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Акумулятор Rablex Li-Ion 18650 3.2V це сучасний високотехнологічний і довговічний елемент живлення, зачаровуючи як новаторів, так і споживачів своїми унікальними властивостями завдяки застосуванню в ній новітньою літієм — залізо-фосфатною технології та сферою їх застосування.
Використовуються для енергоживлення з тривалим часом автономності, у резервних джерелах живлення, ліхтарях, електромобілях, скутерах і багатьох інших електроприладах, де встановлюється елемент із типорозміром 18650.
Акумулятори мають збільшена кількість циклів перезаряджання до 2000 циклів без втрати ємності й до 4000 циклів з втратою 20% від місткості елемента, порівнюючи з попередньою літій іонною технологією.
Неабияк розширено температура експлуатації, порівнюючи з Li-Ion акумуляторами від -20 до +60, що дає користувачам не турбується про різке зниження заряду за низької або високої температури довкілля, а також пожежної безпеки акумулятора та виробу, в якому буде встановлений акумулятор.
Акумулятори Li-Ion забезпечують постійну напругу в процесі розряджання, що сприятливо відбивається на довговічності пристроїв , в яких вони використовуються.
Тривалий період експлуатації за низького рівні саморозряджання та тривалий час автономности роблять такий елемент живлення найкращим вибором для використання у ваших електричних пристроях.
Акумулятор Rablex Li-Ion 18650 2200 mAh не має захисної плати, внаслідок чого його рекомендується використовувати в приладах, обладнаних захистом від глибокого розряджання або контролером заряду.
Для заряджання модель потребує зарядного пристрою з підтримкою Li-Ion.
Опис товару
| Типорозмір | 18650 |
| Тип елемента | Li-Ion |
| Номінальна напруга | 3,2V |
| Напруга повного заряду | 3,65V |
| Напруга повного розряду | 2V |
| Номінальний струм заряду | 0,9A |
| Максимальний струм заряду | 1,8A |
| Номінальний струм розряду | 0,9A |
| Максимальний струм розряду | 5,4A |
| Кількість циклів | 2000(100%), 4000(80%), 7000(50%) |
| Номінальна ємність | 2200mAh |
| Діаметр елемента | 18 мм |
| Довжина: | 71 мм |
| Маса елемента | 44г |
| Плата захисту | без захисту |
|
Високий ресурс перезаряджання понад 2000циклів |
|
|
Широкий діапазон робочих температур — 20 +60 градусів С |
|
|
Тривалий період автономності |
|
|
Екологічність |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!» реалізує товари за оптовими та роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультуються, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rablex |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ємність акумулятору | 2200 мА/год |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 3.2 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Типорозмір | 18650 |