
155 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Аккумулятор Rablex 18650 3.7V 2400 мAh сучасний широко поширений тип електричного акумулятора який отримав свою гідну визнання потужного джерела живлення виготовленого по Li-ion технології.
Використовуються для енергоживлення з тривалим часом автономності, великою навантаженням потужністю у резервних джерелах живлення, ліхтарях, електромобілях, скутерах і багатьох інших електроприладах, де встановлюється елемент із типорозміром 18650.
Акумулятори мають від 500 до 1000 циклів перезаряджання.
Температура експлуатації від -10 до +55 градусів, що дає користувачам не турбується про різке зниження заряду за низької або високої температури довкілля.
Тривалий період експлуатації за низького рівні саморозряджання та тривалий час автономности роблять такий елемент живлення найкращим вибором для використання у ваших електричних пристроях.
Акумулятор Rablex Li-ion 18650 2400mAh не має захисної плати, внаслідок чого його рекомендується використовувати в приладах, обладнаних захистом від глибокого розряджання або контролером заряду.
Опис товару
| Типорозмір | 18650 |
| Тип елемента | Li-ion |
| Номінальна ємність | 2400mAh |
| Номінальна напруга | 3.7V |
| Напруга повного заряду | 4.2V |
| Напруга повного розряду | 2.75V |
| Мінімальний струм заряду | 500mA |
| Кількість циклів | >500 |
| Діаметр елемента | 18 мм |
| Довжина: | 65 мм |
| Плата захисту | без захисту |
|
Тривалий період експлуатації |
|
|
Широке застосування |
|
|
Тривалий час автономності |
|
|
Немає ефекту пам'яті |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!» реалізує товари за оптовими та роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rablex |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ємність акумулятору | 2400 мА/год |
| Напруга | 3.7 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Типорозмір | 18650 |