


203 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Аккумулятор Rablex AA 1,2V 2100 мАh сучасний широко поширений тип електричного акумулятора який отримав свою гідну визнання потужного та порівняно недорогого джерела живлення виготовленого по нікель-метал — гідрид технології не містить важких токсичних металів, що робить такі елементи безпечними під час виробництва та утилізації.
Застосовуються в цифрових фотокамерах, MP3 плеєрах, диктофонах і безлічі пристроїв де рекомендується застосування Ni-Mh акумуляторів типу AA.
Акумулятори мають від 500 до 1000 циклів перезаряджання.
Температура експлуатації від -40 до +60 градусів, що дає користувачам не турбується про різке зниження заряду за низької або високої температури довкілля.
Тривалий період експлуатації у великих температурних межах, стабільна напруга розряджання, не виражений ефект пам'яті і невисока ціна роблять такий елемент живлення найкращим вибором для використання у ваших електричних пристроях.
Акумулятор Rablex AA 1,2V 2100 мАh не має захисної плати, внаслідок чого його рекомендується використовувати в приладах, обладнаних захистом від глибокого розряджання або контролером заряду.
Опис товару
| Типорозмір | AA |
| Тип елемента | Ni-Mh |
| Номінальна ємність | 2100mAh |
| Номінальна напруга | 1.2V |
| Нижня межа розряду | 1V |
| Мінімальний струм заряду | 210mA |
| Саморозрядження | от 15%/ месяц. |
| Кількість циклів | >500 |
| Діаметр елемента | 10.5 мм |
| Довжина: | 44.6мм |
| Плата захисту | без захисту |
| Термін експлуатації | 5 років |
|
Тривалий період експлуатації |
|
|
Широке застосування |
|
|
Широкий діапазон температур |
|
|
Не виражений ефект пам'яті |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!» реалізує товари за оптовими та роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультуються, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rablex |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ємність акумулятору | 2100 мА/год |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Напруга | 1.2 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Типорозмір | AA |