

194 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Вбудований світлодіодний світильник із декоративною окантовкою.
Якісний драйвер сучасні електронні комплектуючі, що забезпечують надійну роботу світильника. Висока якість матеріалів і збирання.
Миттєве вмикання. Рівно комфортне світіння без мерехтіння та пульсацій.
Підходить для будь-якого приміщення, де потрібно багато світла.
Світлодіоди розташовані всередині світильника, а не за його периметром.
Завдяки чому цей світильник світло не скрасжує, а видає приблизно 40 ватів лампи накала.
Використання светодиодного светильники дають змогу сэкономити 90% електроенергії, порівнюючи со світильниками
в яких використовуються лампи розжарювання, понад 50%, порівнюючи з тими, у яких використовуються енергоощадні лампи.
| Потужність | 5W |
| Напруга | 230 В |
| Тип світильника | вбудований |
| Світловий потік | 400Lm |
| Світлова температура | 4000 К |
| Вбудований розмір | 75 мм |
| Термін експлуатації | 30000ч |
| Тип джерела світла | LED |
| Кольоропередавання індекс | >=80Ra |
| Гарантія | 12 міс |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Матеріал розсіювача | поликарбонат |
| Колір корпусу | білий |
| Колір світіння | нейтральний |
| Розмір | 92х28мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
Має великий ресурс роботи, завдяки використанню передових технологій виробництва,
сучасних матеріалів і комплектуючих.
Це екологічний світильник - у ньому немає інфрачервоних и УФ випромінювання.
Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерцаний і відблисків.
Це створює комфортні умови як для роботи, так і для відпочинку.
Світильник дуже простий у під'єднанні та монтажі.
Світлодіодний світильник TM Feron — це сучасний надійний продукт високого якості для освітлення житлових,
адміністративно-офісних, торгових, громадських та ін.домішень.
Пройшовши за посиланням, можна подивитися інші аналогічні світильники: https://svetotechnika.com.ua/g7252429-svetodiodnye-paneli
Замовити: Світлодіодний світильник Feron AL527-S 5W 4000K

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість в наборі | 20 шт. |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 5 Вт/год |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 400 лм |
| Світловіддача | 80 лм/Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип виробу | Трансформатор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | LED module |
| Кут свічення | 120 град. |
| Встановлення | Стельова, Настінно-стельовий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 мм |
| Діаметр врізного отвору | 75 мм |
| Довжина | 92 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення | вбудовані світлодіодні системи |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Колір корпусу | Білий |