



591 ₴
Показати оптові ціниСтильний і сучасний накладний світлодіодний світильник для освітлення як житлових, так і адміністративно офісних приміщень, інтер'єрів готелів, кафе, ресторанів. Виготовлений з легких матеріалів, простий у монтажі, економічний і довговічний.
Об'ємний плафон моделі забезпечує бічне світіння торцевої частини, що збільшує кут розсіювання світла, а декоративні елементи дають змогу не тільки освітити, а й прикрасити інтер'єр.
Оновлений якісний драйвер і сучасні електронні комплектуючі забезпечують надійну та стабільну роботу світильника. Висока якість матеріалів і збирання.
Легко монтується завдяки спеціальному кріпленню.
Миттєве вмикання й рівне комфортне світіння без мерехтіння і пульсації. Коефіцієнт передавання кольору Ra⩾80 дає змогу бачити природний колір освітлених предметів. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність світіння світильника без темних зон.
Прозорі домішки в плафоні, а також теплі і білі світлодіоди створюють ефект мерехтіння (зіркового неба) за ввімкненого світильника.
Високий ступінь захисту від пилу IP40.
Економія до 90% електроенергії проти звичайних світильників під лампу.

| Бренд | ARDERO |
| Потужність | 36W |
| Напруга | 230 В |
| Тип світильника | накладний |
| Світловий потік | 3060Lm |
| Світлова температура | 5000K |
| Термін експлуатації | 25000 |
| Тип джерела | LED |
| Кольоропередавання | >=85Ra |
| Гарантія | 12 міс |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матеріал розсіювача | пластик |
| Колір корпусу | білий |
| Розмір | 230х230х40 мм |
| Ступінь захисту | IP40 |
|
Стильний і сучасний |
|
|
Об'ємний плафон моделі забезпечує бічне світіння торцевої частини |
|
|
Оновлений якісний драйвер |
|
|
Комфортне світло |
|
1
|
Індивідуальний підхід до кожного клієнта. |
|
2
|
Доступні ціни та знижки на гуртові закупки. |
|
3
|
Консультація менеджера з усіх питань. |
|
4
|
Декілька зручних способів оплати замовлення. |
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!» ви можете придбати цей світильник за максимально низькою вартістю — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики!
Подивитися асортимент:https://svetotechnika.com.ua/ua/g42018696-svetodiodnye-nakladnye-potolochnye
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 36 Вт |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 170-240 |
| Світловий потік | 3060 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | LED module |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Форма | Квадратна |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 г |
| Висота | 4 см |
| Діаметр | 23 см |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 23 см |