

48 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Лампи серії Standard — ідеальний вибір для тих, хто цінує якість і розумні ціни. Кожна лампа цієї серії має корпус із сучасного термостійкого пластику, що забезпечує оптимальне тепловідведення й довговічність.
Світлодіодна лампа Feron LB700 яє аналогом лампи розжарювання 60W і може використовуватися як основне джерело освітлення.
Має приємне для очей нейтральне світіння (денне світло) без шкідливої пульсації. Матовий розсіювач створює м'яке розсіяне світло за високої яскравості.
Продукція ТМ "Feron" — це використання передових технологій і водночас оптимальне співвідношення ціни та якості.
|
Миттєво вмикається й забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтіння, немає інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання. |
|
|
Дає змогу заощадити до 90% електроенергії, порівнюючи з лампами розжарювання й до 40% проти енергоощадних ламп. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не потребує спеціальної утилізації. |
|
|
Корпус із термостійкого пластику й алюмінію забезпечує оптимальний тепловий режим для світлодіодів. |
|
Вбудований IC-драйвер захищає лампу від перепадів напруги та забезпечує її стабільну роботу в діапазоні 175V-260V. |
|
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі неабияк збільшують ресурс роботи лампи (до 30 000 годин) |
|
|
Зроблена під стандартний патрон Е27, підійде до більшості люстр і світильників. |
|
|
|
| споживана потужність | 10 W |
| аналог лампи розжарювання | 80 W |
| тип цоколя | Е27 |
| світловий потік | 940 Lm |
| колір світіння | 6400 К (нейтральний білий) |
| кут розсіювання світла | 200° |
| робоча напруга | 175-260V |
| виробник | Feron |
| країна виробника | Китай |
| ступінь захисту | IP20 |
| габарити | діаметр55х100 мм |
| термін експлуатації | 30 000 годин |
| гарантія | 1 рік |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g85546643-svetodiodnye-lampy-e27
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Кількість світлодіодів | 10 шт. |
| Максимальна робоча напруга | 260 В |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Мінімальна колірна температура | 6400 К |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 200 град. |
| Форма лампочки | Кулька |
| Колір світлодіода | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 80 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина | 106 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Робоче положення | Вертикальне |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 940 лм |