



67 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодна лампа серії SAFFIT, це лампа нового покоління з підвищеною енергоефективністю (клас А++).
У конструкції лампи використовуються світлодіоди останнього покоління з підвищеною світловіддачею та якісні електронні комплектуючі, що забезпечують надійність і довговічність ламп.
Корпус лампи виготовлений із поєднання спрощеної алюмінієвої форми та теплорозсіювальної пластмаси.
Світлодіодні лампи серії SAFFIT мають довготривалий ресурс роботи, що становить 30 000 годин.
Світлодіодна лампа Feron LB194 є аналогом лампи розжарювання 60W. Використовується як основне освітлення або для підсвічування окремих об'єктів. Широко застосовується для освітлення рекламних конструкцій, торгових майданчиків, виставкових залів, бутиків, а також у домашньому побуті для декоративного підсвічування предметів інтер'єру, дзеркал або певної зони.
Має приємне для очей тепле світіння без шкідливої пульсації. Прозорий розсіювач із декоративною лінзою створює приємний розсіяне світло за високої яскравості. Так само лампа може використовуватися як декоративне освітлення.
Встановлюється в технологічні отвори світильника, кріпиться його фіксаторами, під'єднується до мережі за допомогою керамічного патрона G5.3.
Продукція ТМ "Feron" — це використання передових технологій і водночас оптимальне співвідношення ціни та якості.
|
Миттєво вмикається й забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтіння, немає інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання. |
|
|
Дає змогу заощадити до 90% електроенергії, порівнюючи з лампами розжарювання й до 40% проти енергоощадних ламп. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не потребує спеціальної утилізації. |
|
|
Корпус із теплорозсіювальної пластмаси та спрощеної алюмінієвої форми забезпечує оптимальний тепловий режим для світлодіодів. |
|
Вбудований IC-драйвер захищає лампу від перепадів напруги та забезпечує її стабільну роботу в діапазоні 160V-250V. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі неабияк збільшують ресурс роботи лампи (до 30 000 годин) |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Має компактні розміри та невеликий кут розсіювання світла, може використовуватися в точкових, трекових та інших світильниках із патроном G5.3. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g85540264-lampy-mr16-g53
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Мінімальна робоча напруга | 170 В |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Кут свічення | 38 град. |
| Колір світлодіода | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Цоколь | G5.3 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 500 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма лампочки | MR16 |