

67 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодна лампа серії SAFFIT, це лампа нового покоління з підвищеною енергоефективністю (клас А++).
У конструкції лампи використовуються світлодіоди останнього покоління з підвищеною світловіддачею та якісні електронні комплектуючі, що забезпечують надійність і довговічність ламп.
Корпус лампи виготовлений із поєднання спрощеної алюмінієвої форми та теплорозсіювальної пластмаси.
Світлодіодні лампи серії SAFFIT мають довготривалий ресурс роботи, що становить 30 000 годин.
Світлодіодна лампа Feron LB194 є аналогом лампи розжарювання 60W. Використовується як основне освітлення або для підсвічування окремих об'єктів. Широко застосовується для освітлення рекламних конструкцій, торгових майданчиків, виставкових залів, бутиків, а також у домашньому побуті для декоративного підсвічування предметів інтер'єру, дзеркал або певної зони.
Має приємне для очей тепле світіння без шкідливої пульсації. Прозорий розсіювач із декоративною лінзою створює приємний розсіяне світло за високої яскравості. Так само лампа може використовуватися як декоративне освітлення.
Встановлюється в технологічні отвори світильника, кріпиться його фіксаторами, приєднується до мережі за допомогою керамічного патрона GU10
Продукція ТМ "Feron" — це використання передових технологій і водночас оптимальне співвідношення ціни та якості.
|
Миттєво вмикається й забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтіння, немає інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання. |
|
|
Дає змогу заощадити до 90% електроенергії, порівнюючи з лампами розжарювання й до 40% проти енергоощадних ламп. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не потребує спеціальної утилізації. |
|
|
Корпус із теплорозсіювальної пластмаси та спрощеної алюмінієвої форми забезпечує оптимальний тепловий режим для світлодіодів. |
|
Вбудований IC-драйвер захищає лампу від перепадів напруги та забезпечує її стабільну роботу в діапазоні 160V-250V. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі неабияк збільшують ресурс роботи лампи (до 30 000 годин) |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Має компактні розміри та невеликий кут розсіювання світла, може використовуватися в точкових, трекових та інших світильниках із патроном GU10 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g85540264-lampy-mr16-g53
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комплектуючого | Лампа для світильника |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | GU10 |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність | 6 |
| Спрямоване світло | Так |
| Світловий потік | 500 lm |
| Тип цоколя | GU10 |
| Кут свічення | 38 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина | 56 |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина | 56 |
| Джерело світла | Діоди |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 |
| Максимальна колірна температура | 4000 |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Мінімальна робоча напруга | 170 В |
| Потужність | 4 |
| Напруга | 230 |
| Робоча напруга (В) | 170-260 |
| Робоче положення | Універсальне |
| Термін служби ламп | 30000 |
| Струм споживання | 40 |
| Форма лампочки | MR16 |
| Колір колби лампочки | Прозорий із декоративною лінзою |
| Колір світлодіода | Білий |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |