



1 919 ₴
Показати оптові ціниМодель гірлянди Feron Белт-лайт на підвісах вдале рішення для декорування будь-якого інтер'єру або екстер'єру: фасадів будівель, кафе та ресторанів, парків, скверів, прикраси вітрин магазинів, балконів, альтанок та інших споруд.
Легка та гнучка конструкція, проста у встановленні, не вимагає додаткових аксесуарів для монтажу (кожний патрон має фіксатори для кріплення), яку можна використовувати як із лампами розжарювання, так і зі світлодіодними лампами.
| Бренд | Feron |
| Максимальна потужність | 800 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Довжина: | 13м |
| Кількість лампочок (патронов) | 20 |
| Цоколь | E27 |
| Потужність лампи на 1 патрон | 40 Вт |
| Відстань між лампочками | 500 мм |
| Переріз живильного дроту | 2х0,5мм2 |
| Колір дроту (патронов) | чорний |
| Наявність підвісів | да |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Можливість під'єднання в лінію | немає |
Також є й інші моделі вуличних гірлянд: https://svetotechnika.com.ua/g73091685-ulichnye-retro-girlyandy
Подивитися можливі типи лампочок у вуличну гірлянду: https:/svetotechnika.com.ua/g86428894-retrolampy-filoment

Ченемо ваші замовлення!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шнура живлення | 3 м |
| Кількість ламп | 20 шт. |
| Кількість режимів світіння | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Режим роботи | Статичний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип гірлянди | Нитка вулична |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Форма лампочки | Класична |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Довжина | 13000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Інтервал різання | 50 см |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Тип живлення | Мережа |
| Форма перерізу | Кругла |
| Колір шнура живлення | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип лампи | Розжарювання, світлодіодні (LED) |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Матеріал контактів патрона | Латунь |
| Максимальне навантаження на 1 патрон: | 40W |