
137 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Капсульні світлодіодні лампи високої потужності
Одні з найпотужніших капсульних ламп на ринку світлотехніки. Ефективні світлодіоди забезпечують високий рівень енергоефективності — 92-106 Лм/Вт.
Лампа 6 Вт обладнана IC-драйвером і стабільно працює та не змінює свій світловий потік у разі перепадів напруги.
Лампи забезпечують комфортне світло без пульсацій (коефіцієнт пульсацій <5%).
Корпус виготовлений із керамічної основи, що дає змогу забезпечити необхідне тепловідведення.
Може використовуватися для декоративного підсвічування в вбудованих світильниках.
Корпус виготовлений із кераміки та термостійкого пластику , який забезпечує ефективне тепловідведення та прозорого розсіювача.Імає тривалий ресурс роботи, який становить 30 000 годин.
Продукція ТМ "Feron" — це використання передових технологій і водночас оптимальне співвідношення ціни та якості.
Внимание! Вимагає правильного під'єднання знижувального трансформатора AC/DC.
|
Миттєво вмикається й забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтіння, немає інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання. Має високу світловидатність і великий кут розсіювання світла. |
|
|
Дає змогу заощадити до 90% електроенергії, порівнюючи з лампами розжарювання й до 40% проти енергоощадних ламп. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не потребує спеціальної утилізації. |
|
|
Корпус виготовлений із термостійкого силікону, не змінює своїх якісних та естетичних характеристик у процесі експлуатації. |
| Час запуску | миттєве повне світло |
| Кількість циклів увімкнення (min) | 15000 |
| Під'єднання з димером | немає |
| Термін служби зі збереженням усіх характеристик | 30000 |
| Цоколь | G9 |
| Тип | світлодіодна капсульна |
| Коефіцієнт потужності | >=0.5 |
| Матеріал корпусу | кераміка, пластик |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга | ~230 В |
| Світловий потік | 550Лм |
| Світлова температура |
4000К (нейтральний білий) |
| Кут розсіювання | 270 градусов |
| Кольоропередавання | >=80Ra |
| Розмір | 18х63мм |
| Гарантія | 1 рік |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g85540041-lampyferong4
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Кількість світлодіодів | 88 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Мінімальна робоча напруга | 170 В |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Рефлектор | Ні |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Кут свічення | 270 град. |
| Форма лампочки | Капсула |
| Колір світлодіода | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Цоколь | G9 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 50 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 18 мм |
| Довжина | 63 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 550 лм |