



1 992 ₴
Показати оптові ціниСерія PRO світлодіодних прожекторів з покращеними технічними характеристиками.
Серія світлодіодних прожекторів призначена для освітлення вуличних просторів, архітектурного підсвічування будівель, освітлення складських і виробничих приміщень, прибудинкової території, гаражів, рекламних конструкцій, воріт і паркінгів.
Прожектор має міцний алюмінієвий корпус і розсіювач із загартованого скла, що забезпечує захист від зовнішніх впливів.
Завдяки класу захисту IP65 прожектор стійкий до пилу та вологи, що робить його ідеальним для використання на вулиці за будь-яких погодних умов. Прожектор може працювати в широкому діапазоні температур від -40 до +35 °C.
У прожекторі використовуються ефективні світлодіоди нового покоління, стійкі до появи світлових дефектів, що гарантує довговічність і стабільну роботу світильника.
Драйвер забезпечує стабільну роботу прожекторів у діапазоні напруги 100-277 В і захищає від наслідків перепадів напруги.
Прожектор дає змогу заощаджувати понад 80% енергії, порівнюючи з традиційними галогенними прожекторами, завдяки використанню світлової технології з енергоефективністю 120 лм/Вт.
Світлодіодний прожектор Ardero LL-3150ARD PRO — це надійне й економне рішення для освітлення зовнішніх територій, що поєднує в собі високу якість матеріалів і передові технології.

| Бренд | Ardero |
| Потужність | 150 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Світловий потік | 18000Лм |
| Світлова температура | 6500К (холодний білий) |
| Датчик руху | немає |
| Тип джерела світла | LED |
| Кольоропередавання | >=70Ra |
| Гарантія | 36мес |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Колір корпусу | сірий |
| Розмір | 320х225х30мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Потужність | 150 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення парковок, Для освітлення терас та балконів, Для освітлення сходів, Для освітлення садових доріжок, Для освітлення ганку, Для освітлення вхідних дверей та воріт, Для зовнішнього освітлення будівель, Для ЖКГ |
| Робоча напруга (В) | 100-265 |
| Світловий потік | 18000 лм |
| Світловіддача | 120 лм/Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | На опору |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Цоколь | LED module |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Ні |
| Індекс передачі кольору, не менше | 70 |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Максимальна робоча температура | 35 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 3 см |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 22.5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Ресурс роботи в годинах | 30000 |