



379 ₴
Показати оптові ціниПерейшовши за посиланням можна подивитися різновиди: https://svetotechnika.com.ua/g2153926-rozetki-tajmerom-dist
Дистанційний вимикач дозволяє керувати освітленням у приміщенні на відстані , за допомогою радіосигналу . Прийом блок соеденяющий зі світловими приладами , а пульт дозволяє управляти прийомним блоком на відстані до 30м з допомогою радіосигналу . Дистанційний вимикач ТМ-75 має 2 канали , на кожному з яких можна підключити тільки частина освітлювальних приладів в приміщенні і вимикати ці частини , з допомогою пульта роздільно. Розмір 75*50*30 мм.
https://svetotechnika.com.ua/g2153926-rozetki-tajmerom-distantsionnye
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Максимальна приєднувальна потужність | 1000 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Напруга | 220 В |
| Застосування | Для побутових приладів |
| Радіус дії | 30 м |
| Режими роботи | Тригерний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 97 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Додаткові характеристики | |
| РК дисплей | Ні |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Маса | 150 г |
| Габаритні розміри приймального блоку мм | |
| Габаритні розміри приймального блоку мм | 80-92*54*25 |