






910 ₴
Показати оптові ціниСвітильник монтується в стельові блоки типу Armstrong і є аналогом світильника з люмінесцентними лампами
4*Т8. Завдяки світлодіодної технології-панель споживає на 50% менше електроенергії, ніж звичайні люмінесцентні
лампи.
Панель має ультратонкий дизайн, легка, легко монтується в стельові блоки.
Офісна 600*600 світлодіодна панель стельова амстронг 50W 6500K призначена для адміністративних,
офісних, освітніх, медичних і громадських приміщень, торгових залів, магазинів, холів.
Характеристики:
| виробник | ARDERO |
| країна виробник | Китай |
| матеріал корпусу | алюміній |
| ступінь захисту IP | 20 |
| гарантія | 12 мес. |
| напруга мережі | 220-240В |
| тип освітлення | офісний світильник |
| тип монтажа |
вбудований, підвісний |
| колірна температура | 6500 |
| розмір | 595*595*9 мм |
| світловий потік | 6800LM |
| потужність | 72 Вт |
| робоча температура | от -40 до+40 |
| кут світла | 120 градусов |
Різновид: https://svetotechnika.com.ua/g23937444-trekovye-svetodiodnye-svetilniki
Замовити Офісна 600*600 світлодіодна панель стельова амстронг AL2120ARD 72W матова 6800Lm 6500K:

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування освітлення | Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Квадратна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип розсіювача | Призма |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потужність | 72 Вт |
| Кількість світлодіодів | 156 шт. |
| Пиловологозахищена кришка | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вага | 1700 г |
| Термін служби | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний блок SMD |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 6800 лм |
| Мінімальна колірна температура | 6500 К |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Світлова віддача | 88 лм/Вт |
| Пульсація світлового потоку | 0.001 % |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 595 мм |
| Висота | 19 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Структура рефлектора | Гладка |
| Форма рефлектора | Плоска |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина і довжина | 595 мм |
| Термін служби ламп | 25000 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 150 |