
55 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Струмовідвід Feron LD1120 призначений для забезпечення живлення в системах освітлення, що використовують однофазні шинопроводи. Цей елемент є ключовою частиною для під'єднання до мережі та живлення освітлювальних приладів, встановлених на шинопроводі.
Забезпечує стабільне й безпечне під'єднання шинопроводу до електромережі, що гарантує безперебійну роботу всієї системи освітлення.
Струмовідвід сумісний з однофазними шинопроводами Feron CAB1100, що дає змогу використовувати його в різних конфігураціях освітлення.
Конструкція струмовідведення дає змогу швидко та легко встановлювати його на шинопровід без потреби використання спеціальних інструментів.
Токовідвід має компактний і акуратний дизайн, який гармонійно вписується в будь-який інтер'єр.
Струмовідвід Feron LD1120 — це надійне й ефективне рішення для живлення систем освітлення, що використовують шинопроводи Feron CAB1100.
| Бренд | Feron |
| Матеріал | пластик |
| Напруга | 230 В |
| Тип вироби | токовведення |
| Гарантія | 6 міс |
| Колір | білий |
| Розмір | 105х42х20мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Встановлення | Стельова, Настінно-стельовий |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 42 мм |