



484 ₴
Показати оптові ціниСерія поворотних накладних світильників з оптимізованою конструкцією під лампу GX53.
Світильники призначені для загального та декоративного освітлення житлових і громадських приміщень, підсвічування полиць і ніш, освітлення торгових вітрин, освітлення квартир.
Моделі обладнані патроном GХ53, що дасть змогу самостійно підібрати лампу потрібної яскравості та колірної температури світіння.
Світильники мають приємну мінімалістську форму, що дає змогу використовувати їх у житлових і комерційних інтер'єрах.
Завдяки простій і продуманій конструкції легко монтується й замінюється. Встановлюються накладним монтажем на плоску поверхню.
Мають оптимізовану конструкцію, привабливий дизайн, необхідний функціонал і збалансовану вартість.
| Бренд | Ledcoin |
| Напруга живлення | 230 В |
| Тип лампи | GX53 |
| Тип світильника | накладний |
| Тип патрона | GX53 |
| Кількість ламп (патронов) | 2 |
| Гарантія | 24 міс |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір корпусу | білий |
| Розмір | 280х80х96мм |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
Зручний практичний, простий у монтажі. |
|||||||||
Чому зручно замовляти товар у нас?
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!» ви можете придбати цей світильник за максимально низькою вартістю — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики! Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g85378627-potolochnye-tochechnye-nakladnye До цього світильника можна придбати світлодіодні лампи: https://svetotechnika.com.ua/g85540564-lampyferongu10 Як купити: Стельовий поворотний світильник LEDCOIN ML411-2 білий GX53 280х80х96мм
Оформити замовлення на сайті або телефоном Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів Оплата зручним способом Доставка обраним способом
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GX53 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Ledcoin |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Циліндр |
| Спрямоване світло | Ні |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 8 см |
| Висота | 9.6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Ні |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |