
1 417 ₴
Показати оптові ціни
Ченемо ваші замовлення!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 145 |
| Ширина | 48 мм |
| Основні | |
| Вихідна потужність | 200 Вт |
| Вихідна напруга | 48 В |
| Вихідний струм, не більш ніж | 4 А |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 35 Градуси С |
| Максимальна температура зберігання | 45 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 250 В |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна вихідна потужність | 20 Вт |
| Мінімальна робоча температура | 0 Градуси С |
| Мінімальна температура зберігання | 0 град. |
| Мінімальна вхідна напруга | 175 В |
| Мінімальна вихідна напруга | 48 В |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип блока живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 145 |