


434 ₴
Показати оптові ціниНакладні світильники для лампи Ardero ML389-2 являють собою ідеальний вибір для освітлення будь-яких приміщень, включно з житловими, комерційними та офісними. Вони пропонують ефективне та естетичне рішення для створення комфортного освітлення у вашому просторі.
Лаконічний сучасний дизайн дає змогу використовувати світильники в будь-яких житлових і комерційних інтер'єрах.
Корпус світильників виготовлений із якісного алюмінію, що не схильний до корозії в поєднанні з якісними комплектуючими.
Моделі обладнані патроном GU10, що дає змогу самостійно підібрати лампу потрібної яскравості та колірної температури світіння.
Допустима потужність для ламп 35 Вт.
Завдяки простій і продуманій конструкції легко здійснюється доступ до патрона для встановлення та заміни лампи.
Завдяки конструкції світильник створює світлові промені в протилежних напрямках, що надає особливості світлодіозайну приміщення.
Широкий вибір моделей у серії дає змогу комбінувати різні світильники та створювати необхідний світловий дизайн, дотримуючись естетики в дизайні інтер'єру. Ви можете вибрати або об'єднати в комбінацію світильники на одну, дві, три або чотири лампи та стильно оформити ваш інтер'єр.

| Бренд | Ardero | |
| Напруга живлення | 230 В | |
| Серія | Bamboo | |
| Тип лампи | MR16 | |
| Тип монтажа | накладний | |
| Тип патрона | GU10 | |
| Кількість патронів | 2 | |
| Тип джерела світла | під лампу | |
| Гарантія | 12 міс | |
| Матеріал корпусу | алюміній | |
| Колір корпусу | білий | |
| Розмір |
|
|
| Ступінь захисту | IP20 | |
| Комплектація | без лампи |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується в сучасному інтер'єрі |
|
Тривалий ресурс |
|||||||||
Чому зручно замовляти товар у нас?
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!» ви можете придбати цей світильник за максимально низькою вартістю — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики! Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g85378627-potolochnye-tochechnye-nakladnye До цього світильника можна придбати світлодіодні лампи: https://svetotechnika.com.ua/g85540564-lampyferongu10 Як купити: Накладний настінний світильник Ardero ML389-2 BAMBOO GU10 білий + золото 75х55х180 мм
Оформити замовлення на сайті або телефоном Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів Оплата зручним способом Доставка обраним способом
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність | 10 Вт |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 5.5 см |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 7.5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |