
596 ₴
Показати оптові ціниНа підвісі підвішена за допомогою оригінально оформленого патрона, скляний прямий бурштиновий ( графітовий) плафон прикритий зовні металевою, дизайнерською решіткою.
Ідеально підходить у будь-яке приміщення. Це може бути як освітлення площ у кафе та ресторанах, так і в будь-якому домашньому інтер'єрі .
Ідеально підходить для освітлення барних стійок, журнальних столиків і кухонних столів, кухонь, передпокою...

| висота підвісу | от 25 до 85 см |
| ширина/довжина підвісу | 16 см |
| розмір плафона | 10 см |
| матеріал плафона | метал |
| колір плафона | бурштиновий |
| колір корпусу | чорний |
| кількість джерел світла | 1 |
| тип патрона | Е27 |
| Потужність Вт (макс) |
60 Вт, краще використовувати світлодіодну лампу |
| пульт | немає |
| виробник | Китай |

Висота підвісу регулюється
Люстра матиме гарний вигляд з такими лампами:
З цим підвісом можна замовити бра:
Ми маємо й інші моделі люстр:
Замовити: Люстра-підвіс бурштиновий плафон-циліндр у чорній решітці E27 16х16см

Ченемо ваші замовлення!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал/скло |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Циліндр, Чашка |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Золотистий |
| Колір світіння | Теплий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 см |
| Діаметр | 10 см |
| Діаметр стельової чаші | 10 см |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 16 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 85 см |
| Мінімальна висота підвісу | 25 см |
| Розмір плафона в решітці (див.) | 10 |
| Цоколь | E27 |