







236 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Накладний поворотний світильник під лампу GU10 Ledcoin ML314-1
Світильники призначені для загального та декоративного освітлення житлових і громадських приміщень, підсвічування полиць і ніш, освітлення торгових вітрин, освітлення квартир.
Моделі обладнані патроном GU10, що дасть змогу самостійно підібрати лампу потрібної яскравості та колірної температури світіння.
Світильники мають приємну мінімалістську форму, що дає змогу використовувати їх у житлових і комерційних інтер'єрах.
Допустима потужність для ламп 35 Вт
Завдяки простій і продуманій конструкції легко монтується й замінюється. Встановлюються накладним монтажем на плоску поверхню.
Оптимізована конструкція, привабливий дизайн, необхідний функціонал поєднується зі збалансованою вартістю.
| Бренд | Ledcoin |
| Напруга живлення | 230 В |
| Тип лампи | MR16 |
| Тип світильника | накладний |
| Тип патрона | GU10 |
| Кількість ламп (патронов) | 1 |
| Гарантія | 24 міс |
| Матеріал корпусу | пластик метал |
| Колір корпусу | білий |
| Розмір | 54х133мм |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
Зручний практичний, простий у монтажі. |
|||||||||
Чому зручно замовляти товар у нас?
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!» ви можете придбати цей світильник за максимально низькою вартістю — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики! Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g85378627-potolochnye-tochechnye-nakladnye До цього світильника можна придбати світлодіодні лампи: https://svetotechnika.com.ua/g85540564-lampyferongu10 Як купити: Накладний світильник поворотний Ledcoin ML314-1 під лампу GU10 білий 54х133мм
Оформити замовлення на сайті або телефоном Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів Оплата зручним способом Доставка обраним способом
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ledcoin |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал, пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 5.4 см |
| Довжина | 13.3 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |