




135 ₴/м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіоди високої якості забезпечують яскраве рівне світіння і довгий строк роботи.
Високий ступінь захисту дозволяє використання неону в умовах підвищеної вологості і температури від -25 до + 40 градусів.
Застосування гнучкого неону:
| країна виробник | Китай |
| ступінь захисту | IP68 |
| колір світіння | лимонний |
| напруга | 220V |
| споживана потужність | 12W/m |
| кількість світлодіодів | 120/m шт. |
| упаковка | котушка 50 метрів |
| інтервал різання | 1 м |
Підключення неонової світлодіодної стрічки до мережі 220 здійснюється за допомогою мережевого шнура. Якщо необхідно-можна використовувати профіль для світлодіодної стрічки.
Для з'єднання декількох стрічок без паяльника використовують конектори.
У продажу також є інші кольори:

Подивитися:https://svetotechnika.com.ua/g3566162-svetodiodnaya-lenta-neon
Наші переваги:
! вигідні ціни для оптових клієнтів
! великий вибір продукції( частина товару поки не представлено в інтернет-магазині)
! якісний товар
! відправка товару по всій Україні будь-яким зручним для Вас перевізником
! консультація і підбір і підключення продукції за Вашими побажаннями
Замовити світлодіодний гнучкий неон NEON 2835-220V 8*16мм лимонний:

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Отменное качество Вся реализуемые нами устройства сертифицированы и имеют официальную гарантию качества. |
![]() |
Огромный выбор Широкий ассортимент светодиодных панелей разных типов и конструкций удовлетворит любые запросы. |
![]() |
Быстрая доставка Отправляем заказы в течение 24 часов надежными ТК, благодаря чему срок доставки составляет до 3 дней. |
![]() |
Специальные предложения Предлагаем лучшие условия работы для оптовиков, делаем скидки для постоянных клиентов. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Клас стрічки | Преміум |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Максимальна потужність | 12 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Світловий потік | 650 лм |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Кут свічення | 120 град. |
| Колір світіння | Жовтий |
| Габарити | |
| Діаметр | 5 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 160 мм |