









468 ₴
Показати оптові ціни
Накладні світильники на ніжці та монтажній основі, з декоративним акриловим кільцем.
Можуть використовуватися у сфері інтер'єрного підсвічування житлових, торгових і адміністративних приміщень, кафе, ресторанів, готелів тощо Стильний універсальний дизайн і компактні розміри дають змогу встановити такий світильник у будь-якому інтер'єрі.
Обладнані патроном GU10, тому ви самі можете вибрати лампу для них і в такий спосіб керувати яскравістю й колірною температурою світіння.
Вимикач вбудований у основу світильника ML318-S, тому вам не доведеться встановлювати окремий вимикач для цього світильника. Може використовуватися як бра, приліжкова підсвітка, підсвічування картин, дзеркал тощо.
Мають зручне регулювання напрямку світлового променя: на 330° в горизонтальній площині, на 180° у вертикальній площі.
Корпус світильника зі вставкою з матового акрилового полімеру створює ефект м'якого декоративного світіння за ввімкненого світильника.
Світильник має знімне фіксувальне кільце, перекриває контури лампи. Завдяки цьому вони мають цілісну конструкцію без зайвих елементів і проміжків.
Простий монтаж і надійна фіксація. Обладнаний клемною колодкою для швидкого та зручного під'єднання світильника до мережі живлення.
Міцний корпус з алюмінію, на відміну від дешевих аналогів із залізним корпусом, не схильний до корозії. Якісні комплектуючі.
Світильник має захисне заземлення, що відповідає українським і європейським стандартам електробезпеки.
| Бренд | Feron |
| Напруга живлення | 230 В |
| Тип лампи | MR16 |
| Тип світильника | накладний |
| Тип патрона | GU10 |
| Наявність вимикача | да |
| Кількість ламп (патронов) | 1 |
| Гарантія | 12 міс |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Колір корпусу | чорний |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Розмір | 70х110 мм |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
Зручний практичний, простий у монтажі. |
|||||||||
Чому зручно замовляти товар у нас?
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!» ви можете придбати цей світильник за максимально низькою вартістю — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики! Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g85378627-potolochnye-tochechnye-nakladnye До цього світильника можна придбати світлодіодні лампи: https://svetotechnika.com.ua/g85540564-lampyferongu10 Як купити: Накладний поворотний світильник Feron ML318-S під лампу MR16 чорний з вимикачем 70х110мм
Оформити замовлення на сайті або телефоном Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів Оплата зручним способом Доставка обраним способом
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 7 см |
| Довжина | 11 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |