


145 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Гірлянда новорічна Delux String C довжина 5 метрів на 100 LED ламп білого кольору
Новорічна гірлянда — це прекрасне поєднання повноцінного освітлення і створення затишної атмосфери, свята.
.
! Гірлянда працює в температурному діапазоні від 0 до +70
! 10 метрів = через кожні 5 см лампи ( всього 200 штук) і
1,5 метри проводу для під'єднання до мережі.
| робоча температура | 0...+70 градусів С |
| потужність | 6.5 ват |
| кількість ламп | 100 |
| крок між лампами | 5 см |
| тип ламп | LED |
| переріз дроту | 2*0,5 мм2 |
| довжина гірлянди |
10 метрів + 1,5 метри довжина дроти для під'єднання до мережі 220 |
| матеріал дроту | мідь |
|
матеріал оболонки гірлянди |
ПВХ |
| матеріал дроту | мідь |
| можливість під'єднання до ланцюга |
немає кожна гірлянда підключається окремо |
|
гарантія |
1 рік |
| використання |
прикраси
|
| колір | білий |
Також є й інші моделі вуличних гірлянд: https://svetotechnika.com.ua/g73091685-ulichnye-retro-girlyandy
Подивитися можливі типи лампочок у вуличну гірлянду: https:/svetotechnika.com.ua/g86428894-retrolampy-filoment

Ченемо ваші замовлення!

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ламп | 100 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип гірлянди | Нитка кімнатна |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Довжина | 11500 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість джерел світла | 20 |
| Максимальне навантаження на 1 патрон: | 40W |
| Матеріал контактів патрона | Латунь |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Тип лампи | Розжарювання, світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | Е27 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |