
27 ₴
Мінімальне замовлення — 4 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Батарейка DURACELL Simply AAA 1,5V сучасний широко поширений тип батереки який отримав свою гідну визнання потужного та порівняно недорогого джерела живлення виготовленого по нікель-метал — гідрид технології не містить важких токсичних металів, що робить такі елементи безпечними під час виробництва та утилізації.
Застосовуються в цифрових фотокамерах, MP3 плеєрах, диктофонах і безлічі пристроїв де рекомендується застосування батареки типу AAA.
Опис товару
| Типорозмір | AAA |
| Тип елемента | Лужний |
| Номінальна напруга | 1.5V |
| Діаметр елемента | 10.5 мм |
| Довжина: | 44.5мм |
| Термін експлуатації | 1 рік |
|
Тривалий період експлуатації |
|
|
Широке застосування |
|
|
Широкий діапазон температур |
|
|
Не виражений ефект пам'яті |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!» реалізує товари за оптовими та роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультуються, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duracell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Напруга | 1.2 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | AAA |