






350 ₴
Показати оптові ціниПройшовши за посиланням, можна подивитися інші датчики руху https://svetotechnika.com.ua/g87870966-datchiki-dvizheniya
Датчик руху Feron SEN5 має чорний пластиковий корпус
Датчик призначений для встановлення на стелю в різних приміщеннях
Кут огляду датчика руху Feron SEN5 360 градусів
Технічні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Дальність виявлення руху: | 6 м |
| Максимальна робоча температура | 30 °С |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Потужність | 1200 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 0.5 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Температурний сенсор | Ні |
| Кут огляду | 120 град. |
| Користувацькі характеристики | |
| Навантаження | 1200 W |
| Відстань виявлення | 6м |
| Кут виявлення | 360 градусів |