








70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Лампи серії LB-153 — ідеальний вибір для тих, хто цінує якість і розумні ціни.
Кожна лампа цієї серії має корпус із сучасного термостійкого пластику, що забезпечує оптимальне тепловідведення й довговічність.
Тепловий режим світлодіодів повністю відповідає конструкції корпусу, що забезпечує стабільну роботу впродовж тривалого часу. Крім того, вони обладнані IC-драйверами, які захищають від перепадів напруги, і без пульсацій, що забезпечує комфортний режим роботи.
Лампи LB-153 поєднують у собі сучасні інноваційні матеріали, високу якість виробництва й естетичну привабливість. З ними ви можете бути впевнені в стабільному й ефективному освітленні. Кожна лампа має довговічний ресурс роботи, що складається 25 000 годин.
Лампа LB-153 ідеально підходить для використання в точкових світильниках, забезпечуючи якісне й економне освітлення приміщень.
|
Миттєво вмикається й забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтіння, немає інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання. |
|
|
Дає змогу заощадити до 90% електроенергії, порівнюючи з лампами розжарювання й до 40% проти енергоощадних ламп. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не потребує спеціальної утилізації. |
|
|
Корпус із термостійкого пластику забезпечує оптимальний тепловий режим для світлодіодів. |
|
Вбудований IC-драйвер захищає лампу від перепадів напруги та забезпечує її стабільну роботу в діапазоні 160V-250V. |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі неабияк збільшують ресурс роботи лампи (до 25000 годин) |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Має компактні розміри та невеликий кут розсіювання світла, може використовуватися в точкових світильниках із патроном GX5.3. |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!» реалізує цей товар за гуртовими та роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультуються, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Подивитися асортимент:https://svetotechnika.com.ua/g85541921-lampyferongx53
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Кругова |
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | GX53 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 10 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 80 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Білий |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Кут свічення | 120 град. |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колірна температура | 2700К |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 820 лм |
| Потужність випромінювання | 8.2 Вт/м |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 32 мм |
| Діаметр | 74 мм |