






282 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Feron AL5020 — професійний світлодіодний світильник на 2 смуги, який призначений для освітлення адміністративних, складських та виробничих приміщень, торгових площ, коридорів, сходових прольотів, АЗС та інших місць, де потрібне якісне освітлення без відблисків і мерехтінь.
|
Простий в монтажі (кріпиться саморізами на залізні дужки); |
|
|
Має високі показники світлового потоку, 2 світлодіодні смуги дають більший кут розсіювання світла; |
|
|
Миттєво вмикається, надійно працює при частому вмиканні/вимиканні; |
|
|
Відсутнє мерехтіння, ультрафіолетове та інфрачервоне випромінювання; |
|
Дозволяє заощадити до 50 % електроенергії в порівнянні із звичайними люмінесцентними світильниками ЛПО 2*36); |
|
|
Витримує короткочасні перепади напруги; |
|
|
Може працювати в широкому діапазоні температур і в приміщеннях з підвищеною вологістю, стійкий до механічних пошкоджень; |
|
|
Має тривалий термін експлуатації: 30 000 годин; |
|
Не вимагає спеціальної утилізації, оскільки не містить важких металів і ртуті. |
|
| виробник | Ardero |
| робоча напруга | 165V - 265 V / 50 hz |
| потужність | 52W |
| світловий потік | 4100 Lm |
| колірна температура | 6400К |
| матеріал корпусу | сталь, ABS пластик |
| ступінь захисту | IP40 |
| розміри | 1200Х60Х23 мм |
| термін служби | 30 000 годин |
| гарантія | 1 рік |
|
1
|
Індивідуальний підхід і бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка в усі регіони України. |
|
4
|
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка !!!» реалізує даний світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові запитання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення та організують оперативну доставку.
У продажу також є інші види лінійних світильникв: https://svetotechnika.com.ua/g85090961-linejnye-svetodiodnye-svetilniki
Оформити замовлення на сайті або по телефону
Консультація менеджера та обговорення всіх деталей замовлення
Оплата зручним способом
Доставка обранним способом

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Сталь, Пластик |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Потужність | 52 Вт |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Термін служби | 30000 годин |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип розсіювача | Призма |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Світловий потік | 4100 лм |