



902 ₴
Показати оптові ціниСтельовий поворотний точковий світильник-циліндр Ardero ML418-2 — прекрасне рішення для створення стильного інтер'єру. Може використовуватися для декоративної підсвітки житлових, торгових і адміністративних приміщень, кафе, ресторанів,, а також у домашньмк інтер'єрі. Завдяки поворотному механізму, його можна використовувати як основне джерело світла або для підсвічування (світло направляти точково на певний об'єкт або створити основне освітлення, направивши промені один за одним). Корпус світильника виконаний з алюмінію, завдяки чому він відрізняється міцністю та стійкий до корозії.
|
За зовнішнім виглядом являє собою цілісну конструкцію без зазорів, тому що спеціальне знімне кільце перекриває контури лампи. |
|
|
Має ультрамодний дизайн і підходить для всіх видів стель (гіпсових, натяжних, пластикових та інших). |
|
|
Оснащений патроном GU10, що дозволяє підібрати необхідну яскравість лампи та температуру світіння. |
|
|
Доповнений клемником для швидкого підключення до електромережі та захисним заземлюючим контактом. |
|
Зручно регулюється напрямок світлового променю: на 300° по горизонтальній осі, на 90° по вертикальній. |
|||||||||||||||||||||||||||||||
Чому зручно замовляти товар у нас?
В інтернет-магазині «Світлотехніка !!!» ви можете придбати даний світильник по максимально низькій ціні — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики! Подивитись асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g85378627-potolochnye-tochechnye-nakladnye До цього світильника можна придбати світлодіодні лампи: https://svetotechnika.com.ua/g85540564-lampyferongu10 Як купити Стельовий світильник Ardero ML418-2 GХ 53 чорні поворотні точкові циліндри на планці 22см
Оформити замовлення на сайті або по телефону Консультація менеджера та обговорення всіх деталей замовлення Оплата зручним способом Доставка обранним способом |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал, Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність | 30 Вт |
| Напруга мережі | 180~250 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GX53 |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9.3 см |
| Діаметр | 8.2 см |
| Довжина | 22 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Спосіб монтажу | На стелю |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |