







817 ₴
Показати оптові ціни Крім прямого призначення, настільні лампи надають інтер'єру індивідуальності, додають у нього кольору, фактуру та світла.
Модель із подвійним розсіювачем та акумулятором.
Призначена для організації світла на робочому столі або зони читання й навчання.
Світильник виготовлений із якісного міцного пластику та сконструйований зі спеціальним корпусом, що забезпечує велику зону світіння й розсіювачем із функцією захисту очей, що і створює комфортні умови для роботи
Для зручності використання й керування світлом на основі світильника розташована сенсорна панель, що дає змогу керувати кольором світіння (2700К-4500К-6500К) і плавно змінювати яскравість самого світла, підлаштовуючи його під різні потреби
Є функція захисту очей.
Завдяки наявності акумуляторної батареї світильник можна використовувати й без під'єднання до мережі.
Час роботи без під'єднання до мережі 2700К або 6500К — 2,5-3 години
4000 К — 3-3,5 години
Час заряджання акумулятора до 5 годин
Ємність батареї 1800 мА·год

Опис товару
| Бренд | Ardero |
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | настільний |
| Тип джерела світла | Led |
| Напруга живлення | 230 В |
| Потужність | 6W |
| Корельована колірна температура | 2700-6500K |
| Колір світіння | регульований |
| Функція димування | да |
| Світловий потік | 300 люменів |
| Індекс передавання кольору, CRI | >=80 |
| Клас енергоефективності | F |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матеріал плафона | пластик |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Колір корпусу | білий |
| Розмір | 300х305х150мм |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей товар за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують замовлення й організують оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Світловий потік | 300 лм |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Управління | Сенсорне |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 305 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Вага | 855 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |