


578 ₴
Показати оптові ціниНастінний вуличний світильник призначений для архітектурного підсвічування фасадів будівель, балконів, парканів, терас.
Завдяки стильному та лаконічному дизайну такий світильник підійде і для домашнього інтер'єру, наприклад, для освітлення ванної, передпокою, кухні або офісу як основний підсвітка або для поділу приміщення на окремі зони.
Живлення світильника відбувається від мережі 220V.
Потужність лампи становить 3 w.
Світильник дає біле нейтральне світіння, світловий потік становить 450 Lm.
Ступінь захисту IP54 передбачає надійний захист світильника від потрапляння пилу та вологи, тому його можна використовувати в будь-яких погодних умовах і в приміщеннях із підвищеною вологістю.
| країна виробник | Китай |
| тип освітлення |
для зовнішнього та внутрішнього освітлення |
| тип освітлення | стаціонарне |
| способ монтажа | настінний |
| матеріал корпусу | пластик |
| колір корпусу | чорний |
| напруга | 230 В |
| тип живлення | мережа |
| кількість в пакованні | 1 шт |
| ступінь захисту | IP54 |
| пиловологозахищена кришка | є |
| тип світильника | накладний |
| ширина | 98 мм |
| висота | 90 мм |
| довжина | 110 мм |
|
1
|
Індивідуальний підхід. |
|
2
|
Професійна консультація. |
|
3
|
Доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Вигідні ціни для гуртових покупців. |
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!!» представлений великий вибір освітлювальних приладів, які відповідають сучасним технічним вимогам, мають прекрасний зовнішній вигляд і мають чудовий функціонал — оформити заявку на нашому сайті ви можете прямо зараз!
Подивитися інші вуличні світильники: https://svetotechnika.com.ua/g87766162-fasadnye-arhitekturnye-svetilniki
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Напруга | 230 В |
| Застосування освітлення | Для створення акцентів на різноманітних архітектурних деталях, Для зовнішнього освітлення будівель |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Цоколь | G53 |
| Розміри | |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 11 см |
| Ширина | 9.8 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Ні |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Лампочка в комплекті | Ні |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Стиль виконання | Арт-деко |