



133 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодні лінійні лампи Ledcoin LB-247 є аналогом лінійних люмінесцентних ламп, вони відрізняються високим світловідданням і довгим терміном експлуатації.
Потужність лампи 24 Вт, світлова температура 6500K і світловий потік 2300 Лм.
Використовуються для освітлення житлових приміщень, комерційних і промислових об'єктів.
Використання такої LED-лампи дає змогу модернізувати люмінесцентні світильники різних типів (як побутового, так і адміністративно-промислового призначення) і заощадити до 50% електроенергії, порівнюючи з люмінесцентними лампами. Це екологічна та надійна лампа для використання в побутових і промислових приміщеннях.
Живлення лампи здійснюється мережевою напругою в широкому діапазоні 175-265В, частотою 50 Гц.
Скляний корпус забезпечує найкращий тепловідвід, порівнюючи з пластиковим корпусом.
Металевий неповоротний цоколь G13 сприяє розсіюванню тепла, яке може утворюватися на кінцях лампи під час її роботи, у такий спосіб продовжуючи термін експлуатації лампи.
Лампа миттєво вмикається й працює без мерехтіння.
Наповнюючи приміщення потужним рівномірним і приємним для очей світлом ці лампи створені, щоб створювати затишний функціональне світло в житлових, навчальних та промислових залах.
|
Миттєво вмикається |
|
|
Покращене тепловіддання. |
|
|
Широкий діапазон напруги живлення. |
|
|
Тривалий ресурс. |
|
Екологічно чиста |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Створено для модернізації застарілих люмінесцентних ламп. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g87182084-svetodiodnye-lampy-g13
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ledcoin |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Кількість контактних штирів цоколя | 4 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Мінімальна колірна температура | 6500 К |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Потужність | 24 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Кут свічення | 120 град. |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Колір світлодіода | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | G13 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 26 мм |
| Довжина | 1213 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2300 лм |