
2 025 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний прожектор RGB Videx VL-F10RGB-W вироблений у класичному форм-факторі прямокутної форми з алюмінію з загартованим склом.
Призначений для декоративного підсвічування пам'яток, будівель, мостів, фонтанів, ландшафту, а також освітлення прилеглих територій.
Їх особливістю є можливість дистанційно регулювання потужності світла та його кольору із спектра 16 000 000 квітів.
Прожектор регулюється за допомогою Wi-Fi під'єднання
За бажанням можливо під'єднати як один прожектор, так і об'єднати їх до групи від 2 шт. і більше, і так само налаштувати роботу як унісон, так і окремо.
Працює прожектор у діапазоні напруг от 185 до 240 В, що дасть змогу вам не переживати за його працездатність.
Під час першого встановлення за допомогою програми Smart Life смартфон, який має бути заздалегідь під'єднаний до мережі Wi-fi, під'єднує до цієї самої мережі прожектор. під'єднання до інтернету (Wi-fi або 3G) у смартфона.
Завдяки функції пам'яті прожектор можна використовувати й у місцях, де немає постійного Wi-fi з'єднання. Світильник можна налаштувати заздалегідь або роздати Wi-fi з мобільних пристроїв для першого встановлення.
Монтаж не складний і надійний за допомогою кріпильних елементів.
Вмикання і вимикання здійснюється за допомогою типових елементів з автоматичними захисними властивостями (тепловий автомат).
Додаткова інформація про прожектор міститься в інструкції, вкладеній у комплект.
Опис товару
| Бренд | Videx |
| Категорія прожектора | освітлення |
| кольор |
сірий |
| Світлова температура | 5000 К |
| Індекс передавання кольору | >80Ra |
| Інтерфейс керування | |
| Напруга живлення | ~185-240В |
| Потужність | 150Вт |
| Енергоефективність | 90Lm/Вт |
| Клас енергоспоживання | А + |
| Світловий потік | 22500Лм |
| Максимальна сила струму | 50mA |
| Кут розсіювання | 120 градусов |
| Кут повороту (вертикальна) | 180 градусов |
| Ресурс | 40000 |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Клас захисту | IP65 |
| Розмір | 27х22.8х3.3 мм |
| Вага | 1280г |
|
Високотехнологічний |
|
|
Захищений корпус |
|
|
Wi-Fi регулювання |
|
|
Робоча напруга ~185-240В |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1280 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Потужність | 150 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення рекламних конструкцій, Для створення акцентів на різноманітних архітектурних деталях, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення скульптур, Для освітлення елементів ландшафтного дизайну, Для підсвічування дерев та рослин |
| Світловий потік | 22500 лм |
| Світловіддача | 90 лм/Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | На опору |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна гамма | Білий |
| Цоколь | LED module |
| Ресурс роботи в годинах | 40000 |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Ні |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Стиль виконання | Класичний |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 22.8 см |
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 3.3 см |