





56 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодна лампа Feron LB716 є аналогом лампи розжарювання 60W.
Використовується як основне освітлення або для підсвічування окремих об'єктів.
Широко застосовується для освітлення рекламних конструкцій, торгових майданчиків, виставкових залів, бутиків, а також у домашньому побуті для декоративного підсвічування предметів інтер'єру, дзеркал або певної зони.
Має приємне для очей нейтральне світіння (денне світло) без шкідливої пульсації. Матовий розсіювач створює м'яке розсіяне світло за високої яскравості.
Продукція ТМ "Feron" — це використання передових технологій і водночас оптимальне співвідношення ціни та якості.
|
Миттєво вмикається й забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтіння, немає інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання. |
|
|
Дає змогу заощадити до 90% електроенергії, порівнюючи з лампами розжарювання й до 40% проти енергоощадних ламп. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не потребує спеціальної утилізації. |
|
|
Корпус із термостійкої пластмаси й алюмінію забезпечує оптимальний тепловий режим для світлодіодів. |
|
Вбудований IC-драйвер захищає лампу від перепадів напруги та забезпечує її стабільну роботу в діапазоні 175V-260V. |
|
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі неабияк збільшують ресурс роботи лампи (25000 годин) |
|
|
Має компактні розміри та невеликий кут розсіювання світла, може використовуватися в точкових, трекових та інших світильниках із патроном GU10. |
|
|
|
| споживана потужність | 6 W |
| аналог лампи розжарювання | 60 W |
| тип цоколя | GU10 |
| форма лампи | MR16 |
| світловий потік | 500 Lm |
| колір світіння | 4000 К (нейтральний білий) |
| кут розсіювання світла | 120° |
| робоча напруга | 230V |
| виробник | Feron |
| країна виробника | Китай |
| ступінь захисту | IP20 |
| габарити | 50*53 мм |
| термін експлуатації | 25 000 годин |
| гарантія | 1 рік |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей товар за оптовими та роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують замовлення й організують оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Спрямоване світло | Так |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Білий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 4000К |
| Світловий потік | 500 лм |
| Кут свічення | 120 град. |
| Потужність | 6 Вт/год |
| Стан | Новий |
| Колір світлодіода | Білий |
| Кількість світлодіодів | 12 |
| Максимальна колірна температура | 4000 |
| Цоколь | GU10 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 |
| Струм споживання | 50 |
| Напруга | 230 |
| Термін служби ламп | 25000 |
| Максимальна робоча напруга | 260 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 53 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма лампочки | MR16 |