

403 ₴
Показати оптові ціниАсортимент: https://svetotechnika.com.ua/g3530468-bloki-pitaniya-dlya
Стабілізований Блок питания MPN 12V 8.3А пластик 100W служить для живлення світлодіодної стрічки. Блок питания MPN 12V 8.3А пластик 100W має розміри 105*47*30. В комплекті до Блок питания MPN 12V 8.3А пластик 100W йде мережевий шнур для підключення до розетки. Вхідна напруга 110-230V. Вихідна напруга 12V при струмі 5 А. Застосовується тільки в приміщенні.
Чекаємо ваших замовлень!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 8.3 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Максимальна вхідна напруга | 230 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 220 В |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 47 мм |