








2 538 ₴
Показати оптові ціни
Світильники є сучасною, економічною й екологічною альтернативою звичайним люстрам.
Світильник має стильний мінімалістичний дизайн, а завдяки прозорим вставкам у плафоні, а також теплим і білим світлодіодам забезпечується ефект мерехтіння (зоряного неба) за ввімкненого світильника.
Забезпечує рівномірне покриття всієї зони освітлення.
Корпус світильників виготовлений із якісного металу, розсіювач — з міцного пластику.
Має функцію керування температурою світіння і яскравістю, а також додатковим режимом RGB-свічення, режими вибору одного з трьох кольорів світіння, або постійної зміни 7 кольорів по колу, і пам'ять останніх налаштувань.
Коефіцієнт передавання кольору Ra⩾80 дає змогу бачити природні кольори освітлюваних предметів.
Основні характеристики
| Бренд | Ardero |
| Потужність | 56 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Тип вироби | накладний |
| Світловий потік | 4080Lm |
| Світлова температура | 2700-6500K |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| CRI | >=80Ra |
| Матеріал корпусу | метал |
| Матеріал розсіювача | пластик |
| Колір корпусу | білий |
| Світлова температура | регульована + RGB |
| Розмір | 390х390х83 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Пульт ДК | да |

Ченемо ваші замовлення!

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 56 Вт |
| Потужність лампи | 56 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 4080 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8.3 см |
| Діаметр | 39 см |
| Довжина | 39 см |
| Ширина | 39 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
| Максимальна робоча температура | 40 Градуси С |
| Мінімальна робоча температура | -10 Градуси С |
| діаметр мм. | 390 |