




495 ₴
Показати оптові ціниЩитки розподільні Neomax виробництва України застосовуються для розподілу електроенергії, у такий спосіб реалізуючи централізоване керування домашнім електропостачанням і функції захисту, як-от заземлення, перевантаження та коротке замикання.
Цей електричний щиток допоможе встановити та приховати низьковольтне обладнання: електричні автомати, диференціальні автомати, ПЗВ, таймери, релейні пристрої для керування освітленням і багато іншого.
Міцна конструкція, вогнетривкий і міцний пластик, а також зручні кріпильні елементи забезпечують тривалий термін експлуатації й безпечну експлуатацію.
Корпус виготовлений із термостійкого матеріалу, що не схильного до загоряння;
Передбачене зручне введення електрокабелів через монтажні отвори.
У комплекті: DIN-рейка 2 шт., нульова шина 2 шт., комплект саморізів.
| кількість модулів | 16 |
| тип монтажа | накладний |
| розташування | горизонтальне |
| вогнестійкість боксу | до +650С |
| кут максимального відкривання кришки | 180 |
| робоча температура | від -25 °C до +60 °C |
| Розміри: | |
| довжина | 210 мм |
| ширина | 280 мм |
| загальна глибина | 95 мм |

Ченемо ваші замовлення!

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neomax |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість фаз | 1 |
| Кількість шаф | 1 шт. |
| Конструкція | Цілісна |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 220 В |
| Застосування | У приміщенні |
| Розташування | Вертикальне |
| Розрахункова кількість модулів | 16 |
| Режими роботи | Тривалий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип управління | Ручне |
| Тип щита | Розподільчий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Відкриття дверей | Горизонтальне |
| Колір | Білий |