Подарунок
1 624 ₴
Показати оптові ціниВи зайнялися добіром якісної, стильної, світлодіодної, люстри для свого дому? Ledcoin ML471-6 може стати для вас одним із гідних придбань. Ви недарма прикметили модель Ledcoin ML471-6.
Промені з металу пофарбовані в благородний білий колір, а в завершенні всієї композиції мають оригінальні споти пофарбовані в такий же колір. Розсіювачі виготовлені з високоякісного пластику.
Використовується лампочка з цоколем GX53, таку лампочку можна замінити самостійно.
Використання лампочки максимальної потужності 13 Вт дасть змогу отримати загальну потужність люстри 78 Вт, а мінімальний лампочки 7 Вт. загальна становить 39 Вт.
Світлова температура і потужність світла залежить від ваших смаків за вибору моделі світлодіодної лампочки відповідно до розміру приміщення та інших чинників.
Термін гарантії 24 міс.
Наповнюючи приміщення потужним розсіяним світлом ця люстра створена, щоб дарувати затишок у вітальні, спальні або залі, а також ресторанах, кафе та готелів.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.

| Бренд | Ledcoin |
| Напруга живлення | 230 В |
| Патрон | GX53 |
| Кількість патронів | 6 |
| Тип джерела | під змінну лампу |
| Гарантія | 24 міс |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір | 790х755х55 мм |
| Степінь захисту | IP20 |

Ченемо ваші замовлення!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ledcoin |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 78 Вт |
| Потужність лампи | 13 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | GX53 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5.5 см |
| Довжина | 79 см |
| Ширина | 75.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Люстра стельова Ledcoin ML471-6 під лампу GX 53 біла 790х755х55 мм»