

2 043 ₴
Показати оптові ціниВи зайнялися добіром якісної, стильної, світлодіодної, люстри для свого дому? Ardero ML482-6 може стати для вас одним із гідних придбань. Ви недарма прикметили модель Ardero ML482-6.
Промені з металу пофарбовані в чорний колір а на завершення всієї композиції мають оригінальні споти пофарбовані в такий же колір. Розсіювачі виготовлені з високоякісного пластику.
Використовується лампочка з цоколем GX53, таку лампочку можна замінити самостійно.
Використання лампочки максимальної потужності 13 Вт дасть змогу отримати загальну потужність люстри 78 Вт, а мінімальний лампочки 7 Вт. загальна становить 42 Вт.
Термін гарантії 24 міс.
Світлова температура і потужність світла залежить від ваших смаків за вибору моделі світлодіодної лампочки відповідно до розміру приміщення та інших чинників.
Наповнюючи приміщення потужним розсіяним світлом ця люстра створена, щоб дарувати затишок у вітальні, спальні або залі, а також ресторанах, кафе та готелів.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.

| Бренд | Ardero |
| Напруга живлення | 230 В |
| Патрон | GX53 |
| Кількість патронів | 6 |
| Тип джерела | під змінну лампу |
| Гарантія | 24 міс |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір | 843х766х60 мм |
| Степінь захисту | IP20 |

Ченемо ваші замовлення!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 78 Вт |
| Потужність лампи | 13 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | GX53 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 6 см |
| Діаметр | 100 см |
| Довжина | 84.3 см |
| Ширина | 76.6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |