

558 ₴
Показати оптові ціниАсортимент: https://svetotechnika.com.ua/g3530468-bloki-pitaniya-dlya
Блок живлення для світлодіодної стрічки потрібен для зниження напруги, що надходить на стрічку. Більшість світлодіодних стрічок мають робочу напругу в12В, і отже блок живлення просто необхідний.
Негерметичний блок живлення - це блок відкритого типу. Найчастіше він йде в перфорованому сталевому корпусі.
В такому виконанні:
| Країна виробник | Китай |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип трансформатора | Понижуючий |
| Довжина | 205мм |
| Висота | 24мм |
| Ширина | 50мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
Так само є й інші моделі блоків живлення: https://svetotechnika.com.ua/g3530468-bloki-pitaniya-dlya
Подивитися можливі види світлодіодних стрічок : https://svetotechnika.com.ua/g3055753-svetodiodnye-lenty-volt
1. Зателефонувати за телефоном +38-050-565-45-37 і залишити замовлення в усній формі.
2. Натиснути кнопку "Купити" і ми зв'яжемося з Вами протягом 15-20 хв
Чекаємо ваших замовлень!

|
1 |
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2 |
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3 |
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4 |
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 10 А |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 50 мм |