
7 425 ₴
Показати оптові ціниМодель стильно впишеться в будь-який вишуканий інтер'єр.
Люстра підвісна чорна на три кільца ідеальний вигляд у будь-якому інтер'єрі.
| загальна висота люстри з ланцюгом (ланцюг за довжиною регулюється) |
40-105 см регулюється
|
| висота корпусу | 30 см |
| діаметри кільц | 40см, 50см и 60см |
| загальний діаметр |
110 см |
|
плафон
|
пластик матовий білий
|
| основа | 12 см |
|
тіп освітлення
|
LED
|
| 92х92х32 см | |
| 6кг |
За посиланням можна подивитися лампи:
За посиланням можна подивитися люстри:https:/svetotechnika.com.ua/g82980597-lyustry-loftmodern
Чекаємо ваших замовлень!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 250 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 165-260 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Крюк |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Форма плафона | Квітка |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4000 г |
| Діаметр | 110 см |