







495 ₴
Показати оптові ціниПереваги:
Виконані з використанням виробником нових економічних технологій, із збереженням типових показників ефективності і якості.
Режим роботи 30000 годин, завдяки високоякісному драйверу серії LL-8XX працює в діапазоні напруги 100-240V.
Дозволяє заощадити до 70% електроенергії в порівнянні з застарілими прожекторами.
Вузький Корпус, виконаний з литого алюмінію під тиском і ударостійкого загартованого силікатного скла.
Монтувати в ніші невеликої глибини і важкі для монтажу місця, стало набагато зручніше завдяки вузькому корпусу
Інфрачервоний датчик руху зі ступенем захисту IP 44 має ручну настройку часу затримки.
Дозволяє отримає подвійний ефект економії не тільки від застосування світлодіодної технології, але і за рахунок датчика.
| Загальні характеристики: | |
| Кількість світлодіодів | 21LED |
| Тип світлодіодів | 2835SMD |
| Матеріал корпусу | Литий алюміній |
| Матеріал розсіювача | Прозоре скло загартоване |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 100-240V |
| Потужність | 20W |
| Світловий потік | 1600Lm |
| Колірна температура | 6400K |
| Розмір | 135x160x23 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Кількість в упаковці | 1 |

Замовити Світлодіодний прожектор AVT 20W, прожектор світлодіодний з датчиком руху , можна двома способами:
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 21 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Потужність | 20 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для освітлення ландшафтів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для ЖКГ |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | На опору |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Час затримки сек. | 6-600 |
| Висота установки м. | 1.8-2.5 |
| Відстань виявлення м. | до 10 |
| Ресурс роботи в годинах | 30000 |
| Розміри | |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 13.1 см |
| Ширина | 5.7 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Максимальна робоча температура | 35 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір в мм | 131*190*57 |