





691 ₴
Показати оптові ціни
Фасадний світильник призначений для архітектурного підсвічування фасаду будинку, паркану, балкону, тераси, елементів архітектурного комплексу тощо.
Завдяки лаконічному, стильному і лаконічному дизайну такий світильник підійде і для домашнього інтер'єру, наприклад, для освітлення ванної, передпокою, кухні або офісу.
Живлення світильника здійснюється від мережі 220V.
Потужність основної лампи становить від 4 до 10 w. Змінна (дві лампи вгорі і внизу)
Світильник дає будь-яке світіння (тепле, нейтральне, холодне). Залежно від обраної лампи.
Корпус світильника виготовлений з міцного пластику.
| країна виробник | Китай |
| сфера застосування |
для внутрішнього освітлення |
| тип освітлення | стаціонарне |
| спосіб монтажу | настінний |
| матеріал корпусу | пластик |
| колір корпусу | чорний |
| напруга | 230В |
| тип сеті | мережа |
| цоколь | немає |
| кількисть в упаковці | 1 шт |
| ступінь захисту | IP20 |
| пиловологозахищена кришка | нема |
| тип світильника | накладной |
| ширина | 7см |
| висота | 20 см |
| кількисть ламп | 2 под патрон GU10 |
Переваги покупки у нас
1
Ми працюємо не перший рік і маємо багато постійних клієнтів.
2
Нас рекомендують як відповідального та надійного продавця.
3
Наш товар має ідеальне співвідношення ціни та якості.
4
Надається гнучка система знижок на оптові закупівлі.
В інтернет-магазині «Світлотехніка!!!» ви можете придбати даний світильник або вибрати інший з асортименту каталогу - товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики!
Переглянути інші вуличні світильники: https://svetotechnika.com.ua/g87766162-fasadnye-arhitekturnye-svetilniki
Настінний світильник Feron ML388-2 GU10 настінний архітектурне підсвічування чорний
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга | 230 В |
| Цоколь | 2G10 |
| Спрямоване світло | Так |
| Тип світильника | накладної настінний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Колір | чорний, білий |
| Розміри | |
| Висота | 20 см |
| Діаметр | 7 см |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр отвори врізного | 70 мм |