



1 220 ₴
Показати оптові ціниArdero AL5000-1ARD MONO 54W стельовий світлодіодний світильник стельовий світлодіодний світильник із пультом керування підійде для будь-яких приміщень.
Створює яскраве рівне освітлення на площі до 20 квадратних метрів.
Дає заощадити до 85% електроенергії , порівнюючи зі звичайними люстрами.
Завдяки прозорим вкрапленням у плафоні, а також теплим і білим світлодіодам, забезпечується ефект мерехтіння (зіркового неба) за ввімкненого світильника.
Основні характеристики:
| Тип світильника | накладний |
| Потужність | 54W |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Колір світіння | 2700- 6000 К |
| Світловий потік | 4050 Lm |
| Напруга | 230V |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина: | 400 мм |
| Висота | 73 мм |
| ширина | 400 мм |
Також є й інші моделі накладних світлодіодних світильників і люстр : https://svetotechnika.com.ua/g7252429-svetilniki-svetodiodnye-vstraivaemye

Ченемо ваші замовлення!

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 54 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 4050 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7.3 см |
| Діаметр | 40 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Зовнішній діаметр | 555 мм |
| Тип вимикача | Настінний |
| Форма | Круглий |
| Основні | |
| Мінімальна колірна температура | 5000 К |
| Потужність | 60 |
| Напруга | 220 |