

82 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодна лампа типу Т8 - аналог люмінесцентних ламп типу Т8, що дозволяє модернізувати люмінісцентні світильники різних типів.
Використовується для освітлення житлових, адміністративних, офісних приміщень, торгових залів, навчальних закладів, промислових цехів та інших приміщень з високими стелями та великою площею.
Має яскраве світіння без шкідливої пульсації.
Важливо! Перед монтажем лампи зі світильника повинні бути видалені стартер, дросель і конденсатор, оскільки всі ці елементи вже вбудовані в лампу.
Продукція ТМ "Feron" - це використання передових технологій, і в той же час, оптимальне співвідношення ціни і якості.
|
Миттєво вмикається і забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтінь, відсутнє інфрачервоне та ультрафіолетове випромінювання. |
|
|
Дозволяє заощадити до 50% у порівнянні з люмінесцентними лампами. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не вимагає спеціальної утилізації. |
|
|
Цоколь повертається на 315°, що полегшує монтаж лампи і дає можливість встановлювати її у світильниках як з горизонтальним, так і з вертикальним напрямком цоколя. |
|
Вбудований IC-драйвер захищає лампу від перепадів напруги та забезпечує її стабільну роботу в діапазоні 160V-250V. |
|||||||||||||||||||||
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі значно збільшують ресурс роботи лампи (до 25 000 годин) |
|||||||||||||||||||||
|
|
1
|
Індивідуальний підхід і бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка в усі регіони України. |
|
4
|
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка !!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими і роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові запитання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення і організують оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g87182084-svetodiodnye-lampy-g13
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість контактних штирів цоколя | 4 шт. |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Мінімальна колірна температура | 6400 К |
| Потужність | 9 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Кут свічення | 200 град. |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Цоколь | G13 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 27.9 мм |
| Довжина | 588 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 750 лм |