




1 350 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний настінний світильник у сучасному стилі. Може використовуватися для декоративного освітлення передпокою, кухні, кімнати, офісу, кафе, гоcтиниці тощо.
Має приємне для очей світіння без шкідливої пульсації.
Кріпиться до стіни за допомогою монтажної планки. Монтаж можливий так само на стелю
Надійний вбудований драйвер і сучасні електронні комплектуючі забезпечують стабільну роботу світильника.
| Довжина: | 18 см |
| Ширина | 15 см |
| Колір основи | чорний |
| Відступ від стіни | 2 см |
| Вага | 0,8кг |
| Світлова температура | 3000 К |
| Кут повороту світильників | 360 град |
| Розмір плафона | 15 см |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 10см |
| Потужність | 5 Вт |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й організувати оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 5 Вт/год |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий, Білий матовий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 800 г |
| Діаметр | 180 мм |