


396 ₴
Показати оптові ціниСвітильник світлодіодний безрамковий врізний ESTER 36W квадратний 5000К
Вбудований точковий світлодіодний світильник ESTER 36W застосовується для освітлення житлових, офісних, адміністративних приміщень, торгових залів, холів, магазинів і т.д.
Підійде і для домашнього інтер'єру, наприклад, для освітлення передпокою, кухні чи кімнати.
Завдяки універсальному лаконічному дизайну світильник підійде до будь-якого інтер'єру.
Є аналогом лампи розжарювання 325W і може використовуватися як основне джерело освітлення. Має приємне для очей яскраве нейтральне світіння (денне світло) без шкідливої пульсації.
Світильники даної серії мають універсальне кріплення, завдяки чому їх можна монтувати як накладним, так і вбудованим способом, незалежно від розмірів посадкового отвору.
|
Миттєво вмикається і забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтінь, відсутнє інфрачервоне та ультрафіолетове випромінювання. |
|
|
Використання світлодіодної технології дозволяє заощадити до 90% електроенергії в порівнянні з лампами розжарювання і до 40% у порівнянні з енергозберігаючими лампами. |
|
|
Завдяки можливості рухати лапки зі пружинками можна підібрати необхідний діаметр від 50 до 210 мм під вже існуючий врізний отвір у стелі. |
|
|
Розсіювач з полікарбонату дає рівномірне м'яке світіння по всій поверхні, що світиться. Об'ємний і водночас тонкий плафон забезпечує бічне свічення торцевої частини світильника, збільшуючи кут розсіювання світла. |
|
Безрамковий корпус світильника виглядає цільною конструкцією без зайвих елементів. |
|||||||||||||||||||||||||
|
Якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі забезпечують надійну та стабільну роботу світильника, ресурс роботи лампи становить 30 000 годин. |
|||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
1
|
Індивідуальний підхід і бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка в усі регіони України. |
|
4
|
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка !!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими і роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові запитання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення і організують оперативну доставку.
Подивитись асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g7252429-svetilniki-svetodiodnye-vstraivaemye
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 3500 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип світильника | Врізний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр | 225 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик руху | Немає |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Потужність | 36 |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Светоотдача | 100 Lm/W |
| Тип лампи | LED модуль |
| Кут розсіювання | 180 град. |
| Форма | Круглий |
| загальні | |
| Індекс передачі кольору | 80 |