
270 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Вбудований світлодіодний світильник точковий MAXUS SDL 6W (білий нейтральний)
Вбудований точковий світлодіодний світильник MAXUS SDL 6W застосовується для освітлення житлових, офісних, адміністративних приміщень, торгових залів, холів, магазинів, навчальних та медичних закладів та ін.
Підійде і для домашнього інтер'єру, наприклад, для освітлення передпокою, вітальні, дитячої, ванної або кухні.
Завдяки універсальному лаконічному дизайну світильник підійде до будь-якого інтер'єру.
Є аналогом лампи розжарювання 60W і може використовуватися як основне джерело освітлення, або для додаткового чи акцентного підсвічування. Має приємне для очей яскраве нейтральне світіння (денне світло) без шкідливої пульсації та максимально високу кольорупередачу (Ra > 90).
|
Миттєво вмикається і забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтінь, відсутнє інфрачервоне та ультрафіолетове випромінювання. |
|
|
Використання світлодіодної технології дозволяє заощадити до 90% електроенергії в порівнянні з лампами розжарювання і до 40% у порівнянні з енергозберігаючими лампами. Енергоефективність складає 85 Lm/W. |
|
|
Вбудований IC-драйвер захищає світильник від перепадів напруги та забезпечує його стабільну роботу в діапазоні 185V-265V. |
|
|
ЕМС-фільтр та MPX-конденсатор захищають від перешкод для іншої техніки (радіо, телевізори, каридостимулятори, ін.); |
|
|
Має компактні розміри, простий та зручний у монтажі, підходить для всіх видів стель (натяжні, гіпсокартонні, касетні системи типу Армстронг). |
|
Якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі забезпечують надійну та стабільну роботу світильника, ресурс роботи лампи становить 30 000 годин. |
|
|
|
| споживана потужність | 6 W |
| джерело світла | вбудовані світлодіоди COB |
| світловий потік | 530 Lm |
| колір світіння | 4100 К (нейтральний білий) |
| кут розсіювання світла | 120° |
| діаметр врізного отвору | 65 мм |
| робоча напруга | 230V |
| виробник | AVT |
| країна виробника | Китай |
| ступінь захисту | IP44 |
| габарити | 30*85 мм |
| ресурс роботи | 30 000 годин |
|
1
|
Індивідуальний підхід і бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка в усі регіони України. |
|
4
|
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка !!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими і роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові запитання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення і організують оперативну доставку.
Подивитись асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g7252429-svetilniki-svetodiodnye-vstraivaemye
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 175~250 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 530 лм |
| Світловіддача | 88 лм/Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4100K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 90 г |
| Висота | 30 мм |
| Діаметр | 85 мм |
| Діаметр врізного отвору | 65 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Датчик руху | Немає |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Максимальна робоча температура | 40 Градуси С |
| Мінімальна робоча температура | -20 Градуси С |
| Потужність | 6 |
| Робоча напруга (В) | 170-260 |
| Кут розсіювання | 120 град. |