


3 645 ₴
Показати оптові ціниПідвісний світильник, створений із гнучких дисків із металу.
Після розправляння та моделювання пластин срібні або золоті диски випромінюють м'яке мерехтливе сяйво.
Модель доступна в серебрі та золоті на 1/2/3/4 підвісу на одному кріпленні.

| Колір корпусу | золотий |
| Вага | 1,55 кг |
| Максимальна висота підвісу | 170см |
| Мінімальна висота підвісу | 55 см |
| Цоколь | G9 |
| Розмір монтажної планки | 50см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Кількість ламп | 3 |
| Кількість підвісів на одному кріпленні | 1 |
| Розмір паковання | 50х31х18 см |
|
Практична, зручна, проста в монтажі. |
|
|
Завдяки оригінальному дизайну модель стане прикрасою як сучасного, так і класичного інтер'єру. |
|
|
М'яке мерехтливе сяйво. |
|
|
Два гарні підвіси |
Світлодіодні лампи для люстри:
Подивитися інші люстри: https://svetotechnika.com.ua/g37365053-lyustry-bra-lyustry
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 5500 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма плафона | Квітка |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Золотистий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1550 г |
| Висота | 170 см |
| Діаметр | 30 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 30 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 170 см |
| Мінімальна висота підвісу | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |