

330 ₴
Показати оптові ціниСтворює яскраве рівне освітлення на площі до 5 квадратних метрів.
Точное соответствие размерам. Диодная плата идеально вписалась в посадочное место 31 см и прикрепилась к корпусу светильника на магниты. Комплектация. В наборе есть все необходимое: сам светодиодный модуль с драйвером (блоком питания), магнитные крепления (очень удобно, если светильник на магнитах) и соединительные клеммники. Светит действительно на 48 Вт, ярко и равномерно. Цвет свечения (температуру) выбрал нейтрально-белый 5000К – глазам удобно.
Без пульта і не може регулювати яскравість освітлення и колірну температуру.
Основні характеристики:
| Тип світильника | накладний |
| Потужність | 48W |
| Ресурс роботи | 40000 годин |
| Колір світіння | 5000 К |
| Світловий потік | 4650 Lm |
| Напруга | 230V |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | пів року |
| Діаметр | 306 мм |
| Висота | 0 мм |
| ширина | 0 мм |
Також є й інші моделі накладних світлодіодних світильників і люстр із пультом керування : https://svetotechnika.com.ua/g7252429-svetilniki-svetodiodnye-vstraivaemye

Одягаємо ваші замовлення!

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банку за самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Потужність | 48 Вт |
| Потужність лампи | 48 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 4650 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 0.5 см |
| Діаметр | 30.6 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Круглий |