


328 ₴
Показати оптові ціни
Накладний світлодіодний світильник CRONA 13W застосовується для освітлення об'єктів РКХ, промислових цехів, підсобних приміщень, під'їздів, коридорів, сходових прольотів, гаражів, паркінгів, СТО, навчальних та медичних установ та ін.
Ударостійкий корпус і високий ступінь пиловологозахисту дають змогу використовувати світильник у приміщеннях із підвищеною вологістю (оранжерея, теплиця, автомийка), а також для зовнішнього освітлення.
Знайде застосування і в домашньому інтер'єрі — на кухні, у кімнаті, ванній або робочому кабінеті.
Світіння світильника яскраве — нейтральне, що наближається до холодного. Матовий розсіювач із полікарбонату робить його м'яким і приємним для очей.
Установлення світильника відбувається на рівну поверхню (поток або стіну). Спочатку монтується знімний контактний майданчик за допомогою двох шурупів. Після цього необхідно під'єднати світльник до мережі 220 В. Далі корпус одягається на контактний модуль, після чого світильник повністю готовий до роботи.
|
Миттєво вмикається й забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтіння, немає інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання. |
|
|
Використання світлодіодної технології дає змогу заощадити до 90% електроенергії, порівнюючи з лампами розжарювання й до 40%, порівнюючи з енергоощадними лампами. |
|
|
Вбудований IC-драйвер захищає світильник від перепадів напруги та забезпечує його стабільну роботу в діапазоні 185V-265V. |
|
|
Світильник легко відновлюється після закінчення терміну експлуатації завдяки змінному LED-модулю на світлодіодах SMD2835. |
|
Завдяки універсальному лаконічному дизайну вдало впишеться в будь-який інтер'єр. Безрамковий корпус світильника має цілісну конструкцію без зайвих елементів. |
|
|
Якісний вбудований драйвер і сучасні електронні комплектуючі забезпечують надійну та стабільну роботу світильника, ресурс роботи лампи становить 40 000 годин. |
|
| споживана потужність | 24W |
| джерело світла | вбудовані світлодіоди (smd 2835) |
| світловий потік | 1400 Lm |
| колір світіння | 5000 К (нейтральний білий) |
| кут розсіювання світла | 120° |
| напруга | 230V |
| виробник | AVT |
| країна виробника | Китай |
| ступінь захисту | IP65 |
| діаметр | 180 мм |
| термін експлуатації | 40 000 годин |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g7252429-svetilniki-svetodiodnye-vstraivaemye
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 24 Вт |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4.2 мм |
| Діаметр | 18 мм |