





1 674 ₴
Показати оптові ціниЯскрава модель світильника в латунній основі являє собою лінію сучасних світильників плафони яких стилізовані у формі вигнутих неонових ліній із м'яким рівномірно розсіяним світлом.
Неонова частина обплетена текстурним покриттям, що надають певну глибину світлу.
Бра може бути використаний для створення зорових акцентів і цікавих світлових схем в таких стилях як сучасний мінімалізм, лофт або модерн.
Потужність лампи 5W, довжина 40см.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.

| Довжина: | 40см | |
| Ширина | 12 см | |
| Колір корпусу | латунь | |
| Матеріал розсіювача | неон | |
| Відступ від стіни | 8 см | |
| Стельова основа | 12х6х3 см | |
| Світлова температура | 4000K | |
| Потужність | 5W | |
| Наявність вимикача на корпусі | немає | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 12 см | |
| Тип кріплення | монтажна планка | |
| Джерело світла | LED | |
| Вага | 0,6кг | |
| Розмір коробки |
|

|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 5 Вт/год |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Лінійна |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 600 г |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 120 мм |